Od fundamentów aż po dach!

Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla budownictwa. Dostawcami naszej firmy są znani producenci materiałów budowlanych.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników służących fachowym doradztwem przy doborze materiałów, dla potrzeb każdego klienta, w siedzibie naszej firmy, a także na placu budowy.

Posiadamy transport, w tym dwa samochody samowyładowcze HDS, którymi dowozimy materiały zakupione w naszej firmie w miejsce wskazane przez klienta.

Klientom pomagamy podejmować racjonalne decyzje, co pozwala budować bez błędów, tanio i efektywnie, od fundamentów aż po dach.

DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

ZAMÓWIENIA O KAŻDEJ PORZE

Udostępniając możliwość zdalnego składania zamówień mogą Państwo oszczędzić czas i złożyć zamówienie w najdogodniejszym dla siebie czasie.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Funkcjonując od ponad 20 lat na rynku wypracowaliśmy pozycję, która pozwala nam oferować nie tylko atrakcyjne ceny, ale również profesjonalną pomoc w wyborze

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie klientów poparte pozytywnymi opiniami wystawionymi w sieci oraz stałą, wieloletnią współpracą

WŁASNY TRANSPORT

Posiadamy transport, w tym dwa samochody samowyładowcze HDS, którymi dowozimy materiały zakupione w naszej firmie w miejsce wskazane przez klienta.

SZEROKI ASORTYMENT

W naszej hurtowni znajdziesz najpopularniejsze produkty, jednak oferujemy również sprowadzenie dowolnych produktów z oferty producentów z którymi współpracujemy.