Od fundamentów aż po dach!

Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla budownictwa. Dostawcami naszej firmy są znani producenci materiałów budowlanych.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników służących fachowym doradztwem przy doborze materiałów, dla potrzeb każdego klienta, u nas w firmie, a także na placu budowy.

Posiadamy transport, w tym dwa samochody samowyładowcze HDS, którymi dowozimy materiały zakupione w naszej firmie w miejsce wskazane przez klienta.

Klientom pomagamy podejmować racjonalne decyzje, co pozwala budować bez błędów, tanio i efektywnie, od fundamentów aż po dach.

20 lat w branży

Funkcjonując od ponad 20 lat na rynku wypracowaliśmy pozycję, która pozwala nam oferować nie tylko atrakcyjne ceny, ale również profesjonalną pomoc w wyborze

Zaufanie klientów

Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie klientów poparte pozytywnymi opiniami wystawionymi w sieci oraz stałą, wieloletnią współpracą.


HISTORIA FIRMY

Firma HMB Spółka Jawna powstała w 2004r. Oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla budownictwa. Dostawcami naszej firmy są znani producenci materiałów budowlanych tacy, jak: POROTHERM, LEIER, BRAAS, KORAMIC, CREATON, FAKRO, ARSANIT, AUSTROTHERM, TERMOORGANIKA, FARBY KABE, PRUSZYŃSKI, KOELNER, PRESTO, DREWBET oraz wiele innych.

Naszą specjalizacją jest kompleksowe zaopatrywanie inwestycji w różnego rodzaju materiały budowlane, według potrzeb klienta na każdym etapie budowy.

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników służących fachowym doradztwem przy doborze materiałów w siedzibie firmy, a także na placu budowy.

Posiadamy własny transport, w tym dwa samochody samowyładowcze HDS, którymi dowozimy materiały zakupione w naszej firmie w miejsce wskazane przez klienta.

ZADOWOLENI KLIENCI

Flyorcry99

Flyorcry99Google opinie - wrzesień 2018 r.

Pełen profesjonalizm! Uwielbiam własnie takie podejscie do klięta, w HMB starają sie rozwiązywac problemy dotyczące budowy i wyboru materiałow budowlanych na każdym etapie budowy. Z resztą dla mojego domu chcę wszystko z najwyższej pòłki, w koncu budujemy nie tylko dla satysfakcji ale też dla naszego zdrowia. Niestety żaden market budowlany nie był w stanie spełnic moich wymagań, co do jakosci materiałów, nie wspominając o tym, że budując z HMB mam osobistego opiekuna!!! :O …DLA MNIE I MOICH ZNAJOMYCH SĄ BEZKONKURENCYJNIE NAJLEPSI!!! POLECAM KAZDEMU NA 100% bez żadnego ale!!!!

Zbigniew

ZbigniewOferteo - luty 2018 r.

Jeżeli ktoś szuka firmy która przedstawi dobra ofertę, przedstawi wiele wariantów współpracy i podejdzie ciepło i profesjonalnie do klienta, to dobrze znalazł.

Szymon

SzymonFacebook - luty 2014 r.

Bardzo solidna i nowoczesna firma z bardzo dobrymi produktami.Polecam!

Radosław

RadosławFacebook - styczeń 2014 r.

Firma HMB zaopatruje nasze inwestycje i wykończenia – polecam !!!

Kuba

KubaFacebook - kwiecień 2019 r.

miło,tanio, profesjonalnie zdecydowanie najlepsza firma z ktora wspolpracowalem podczas budowy domu. Polecam

Mario Tr

Mario TrGoogle opinie - kwiecień 2019 r.

Jeden z lepszych składów budowlanych. Bardzo duży asortyment towarow. W biurze trochę ciasno ale ceny i jakość obsługi przewyższają ten mały minus. Dojazd bezproblemowy choć trochę mało miejsca na placu. Polecam jak najbardziej.

Bartosz

BartoszGoogle opinie - kwiecień 2019 r.

Bardzo dobrze wyposażona hurtownia budowlana .Rozładunku dwoma stronami ciasno .

Trajan

TrajanGoogle opinie - czerwiec 2019 r.

Olbrzymi wybór, bardzo pomocna i miła obsługa 😊

Agnieszka

AgnieszkaGoogle opinie - sierpeiń 2019 r.

Bardzo miła obsługa. Dobre ceny. Duży wybór materiałów budowlanych.

tii taa

tii taaGoogle opinie - lipiec 2019 r.

Hurtownia dobrze zaopatrzona, obsługa świetna panie dają radę i zawsze pomogą i doradzą.

Kacper

KacperGoogle opinie - grudzień 2018 r.

Bardzo dobry sklep. Można znaleźć wiele rzeczy takich których nikt inny nie ma

Artur

ArturFacebook - luty 2014 r.

Mam nadzieje, ze firms HMB wkrotce zacznie exportowac mat. bud. Do Wielkiej Brytani. Pozdrawiam

NASZA HURTOWNIA